нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

ПРОДАЖ ДІТЯМ ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТ І РІДИН

image

309 депутатів Верховної Ради України проголосували за законопроект №3628 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, які використовуються в електронних сигаретах”.

 

Проект був прийнятий у другому читанні. Тепер продаж електронних сигарет особам, які не досягли 18 річного віку, буде заборонений. Така заборона пов’язана в першу чергу з тим, що таки вироби для електричного нагрівання визначені, як вироби з вмістом промислово обробленого тютюну, що використовуються для генерування аерозолю шляхом нагрівання тютюну електричним підігрівом з електронним управлінням до температури, при якій не відбувається процесу горіння (згоряння) вироби і виділення тютюнового диму.

 

Згідно з інформацією ВООЗ, такі вироби не є повністю безпечними, оскільки містять в собі тютюн і можуть викликати залежність.

Крім цього, законопроект №3628 встановив покарання за порушення правил торгівлі наступних товарів:

- Пиво (крім безалкогольного);
- Алкогольна та слабоалкогольна продукція;
- Табачні вироби;
- Єлектронні цигарки.
Продаж названої вище продукції особам, які не досягли 18 річного віку, також вважається порушенням. За невиконання норм законопроекту передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу. За первинне порушення на громадянина буде накладено штраф в розмірі від 6800 грн до 13600 грн.
Що стосується особи, яка протягом календарного року вже оштрафували за аналогічне порушення, буде складено адміністративний протокол на суму від 13600 до 23800 грн.
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть