нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

Виведення із запою в лікарні

image

Будь-залежна людина неохоче вирішується на лікування, оскільки не завжди усвідомлює необхідність і важливість цього кроку. Простіше обманювати себе і тішити себе ілюзіями, що завтра при бажанні відмовитися від цієї звички можна самостійно і це абсолютно не залежність. Він сьогодні ще раз прийме дозу або вип’є, а завтра вранці почне життя заново і припинить. Якщо ви зайшли в цей розділ, то однозначно для себе визначили, що повернутися до нормального, комфортного життя без допомоги фахівців вже не вийде. Підтримка хворого допоможе йому зробити правильний крок на зустріч нового, перспективного життя.

На початку захворювання такі ілюзії будує не тільки пацієнт, але і його оточення. Нікому не хочеться зв’язуватися з лікарнею, лікарями, хочеться вірити, що можна впоратися з хворобою легко і без сторонньої допомоги – сімейним колом. Досить швидко приходить розуміння, що виведення з запою в лікарні – оптимальний і дієвий варіант, який найчастіше і єдиний для пацієнта.

Наслідки запоїв: Залежна людина не звертає уваги на проблеми на роботі або в родині, ніякі обов'язки і препіранія не змусять його відмовитися від своєї згубної звички. Поступово хвороба ускладнюється, загострюється і з'являються нові симптоми і негативні наслідки. Великі дози алкоголю відображаються на стані організму хворого. Після запою відновлення організму відбувається вже не за день-два, а може зажадати і до тижня часу. Запої призводять до загострення різних захворювань, хвороб серця, відсутності апетиту, порушення сну, слабкість, млявість, відсутності можливості використовувати свій фізичний або інтелектуальний потенціал, з'являються головні болі, непритомність, епілептичні припадки і біла гарячка. Всі прекрасно знають про шкоду алкоголю, знають про страшні наслідки і випадках, але залежні люди переконані в тому, що їх це не стосується. Не варто навіть згадувати про проблеми і конфлікти, які виникають в сім'ї, які неможливо вирішити через постійне непорозуміння і роздратування.

Шляхи вирішення проблеми, чим може допомогти наш центр?

Варто правильно мотивувати хворого, доступно розповісти про правильність його вибору і необхідності звернутися за допомогою до професіоналів. Наші фахівці гарантують виведення з запою за пару днів або навіть швидше. Все залежить від ступеня і тяжкості залежності від спиртного.

Наш реабілітаційний центр пропонує всі умови, щоб швидко допомогти хворому повернутися до нормального, здорового життя. Ви можете пройти лікування анонімно, в палаті 1 або 2 людини, персонал зробить все, щоб вам було комфортно: смачне харчування, сучасні методи лікування з використанням новітніх розробок і засобів, застосування нових технологій, як лазер, плазмаферез, електрохімічна детоксикація, тощо.

Часті питання про Виведення з запою в лікарні
Які методи лікування використовуються в роботі?
Ми використовували різні методи лікування, хворий утримується від прийому алкоголю 1-2 роки, потім зривається і продовжує пити. Що Ви скажите?
Що робити родичам при запої у близької людини?
Яка вартість лікування?
Чи можна повністю вилікуватися від алкогольної залежності?
Які ускладнення запою?
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть

  Після реабілітації ви можете пройти блокуючу терапію, яка надовго позбавить вас від потягу до алкоголю, дозволить залишатися тверезим, сформувати байдужість або відразу до алкоголю, позбутися від психічних розладів і рефлексів, пов’язаних з вживанням спиртних напоїв.
  Вартість виведення з запою в поліклініці і в приватній лікарні дивіться в розділі “Ціни”.