нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

Виведення із запою в лікарні

image

Будь-яка залежна людина неохоче вирішується на лікування, оскільки не завжди усвідомлює необхідність і важливість цього кроку. Простіше обманювати себе і тішити себе ілюзіями, що завтра при бажанні відмовитися від цієї звички можна самостійно, і це абсолютно не залежність. Він сьогодні ще раз прийме дозу алкоголю, а завтра вранці почне життя заново і припинить пияцтво. Якщо ви зайшли в цей глухий кут, то однозначно для себе потрібно визначитися, що повернутися до нормального, комфортного, тверезого життя без допомоги фахівців вже не вийде. Підтримка хворого з боку родини допоможе йому зробити правильний крок на зустріч нового, перспективного життя.

На початку захворювання такі ілюзії будує не тільки пацієнт, але і його оточення. Нікому не хочеться зв’язуватися з лікарнею, лікарями, хочеться вірити, що можна впоратися з хворобою легко, і без сторонньої допомоги – сімейним колом. Досить швидко приходить розуміння, що виведення з запою в лікарні – оптимальний і дієвий варіант, який найчастіше і єдиний для пацієнта.

Наслідки запоїв: Залежна людина не звертає уваги на проблеми на роботі, або в родині, ніякі обов'язки і розмови не змусять його відмовитися від своєї згубної звички. Поступово хвороба ускладнюється, загострюється і з'являються нові симптоми і негативні наслідки. Великі дози алкоголю відображаються на стані організму хворого. Після запою відновлення організму відбувається вже не за день-два, а може зажадати і до тижня. Запої призводять до загострення різних захворювань, хвороб серця, відсутності апетиту, порушення сну, слабкість, млявість, відсутності можливості використовувати свій фізичний або інтелектуальний потенціал, з'являються головні болі, непритомність, епілептичні припадки і біла гарячка. Всі прекрасно знають про шкоду алкоголю, знають про страшні наслідки і трагічні випадки алкоголізації, але залежні люди переконані в тому, що їх це не стосується. Не варто навіть згадувати про проблеми і конфлікти, які виникають в сім'ї, які неможливо вирішити через постійне непорозуміння і роздратування.

Шляхи вирішення проблеми, чим може допомогти наш центр?

Варто правильно мотивувати хворого, доступно розповісти про правильність його вибору і необхідності звернутися за допомогою до професіоналів. Наші фахівці гарантують виведення з запою за пару днів, або навіть швидше. Все залежить від ступеня і тяжкості залежності від алкоголю.

Наш наркологічний центр пропонує всі умови, щоб швидко допомогти хворому повернутися до нормального, здорового життя. Ви можете пройти лікування анонімно, в палаті на 1-2 людини, персонал зробить все, щоб вам було комфортно: смачне харчування, сучасні методи лікування з використанням новітніх розробок і засобів, застосування нових технологій, як лазер, плазмаферез, електрохімічна детоксикація, тощо.

Часті питання про Виведення з запою в лікарні
Які методи лікування використовуються в роботі?
Що робити родичам при запої у близької людини?
Чи можна повністю вилікуватися від алкогольної залежності?
Ми використовували різні методи лікування, хворий утримується від прийому алкоголю 1-2 роки, потім зривається і продовжує пити. Що Ви скажете?
Яка вартість лікування?
Які ускладнення запою?
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть