нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

ПРО НАШУ КЛІНІКУ

image
Наркологічний центр «Авіценна» це великий колектив медичних фахівців, лікарів наркологів вищої категорії, лікарів психотерапевтів, соматології і психологів.
Центр розташований в центральній, історичній частині м Харкова, в приміщеннях, що мають всі рівні санітарного та протипожежного захисту та призначених для надання різнопрофільних медичної допомоги.
Наркологічний центр «Авіценна» є самостійним закладом охорони здоров'я приватної форми власності, який призначений для надання амбулаторних спеціалізованих консультативно-діагностичних, лікувальних та профілактичних медичних послуг (допомоги) по лікуванню наркологічних захворювань.
Медична діяльність Медичного центру здійснюється згідно з Конституцією України, Законів України, нормативно-правової бази МОЗ України, Статутом ТОВ «Авіценна».
Для здійснення медичної практики у Медичному центрі виділено та обладнано приміщення: адміністрації; реєстрації; кабінетів лікарів; палат для перебування хворих.
В сучасних і комфортабельних кабінетах і палатах наркологічного центру виявляється весь спектр інноваційних медичних послуг.

Наша історія

Наркологічний диспансер «Авіценна» організований в листопаді 1991 року. Має багаторічні традиції надання медичної допомоги хворим з різноплановими проблемами залежності (алкогольна, пивна, наркотична, тютюнова, ігрова та ін.).
Диспансер «Авіценна» є клінічною базою Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Організація роботи центру проводиться відповідно до вимог Ліцензійних умов Міністерства охорони здоров'я України.
Наркологічний диспансер «Авіценна» має акредитаційний сертифікат першої категорії МОЗ України.
В сучасних і комфортабельних кабінетах і палатах наркоцентру виявляється весь спектр інноваційних медичних послуг.
Наркологічний диспансер «Авіценна» організований в листопаді 1991 року. Має багаторічні традиції надання медичної допомоги хворим з різноплановими проблемами залежності
НАШІ ВІДДІЛЕННЯ
image
Поліклінічне відділення: проводить гіпнотичний кодування, лазерне блокування, введення сучасних ін'єкційних коректорів зметою нейтралізації алкогольної залежності, імплантація (підшивка) пролонгованої класу «Вівітрол», «Еспераль», «Лідевін», «Дісульфірам» на тривалі терміни режиму тверезості.
image
Профілактична допомога «важким» підліткам (ігрова залежність, азартні ігри, Інтернет-залежність, зловживання пивом і слабоалкогольними напоями).
image
Стаціонарне відділення: проводітгоспіталізацію хворих з важкими формами алкогольної і наркотичної залежності в приватну лікарню на короткострокові (2-3 дні) і тривалі терміни інтенсивної детоксикації;
image
Швидка допомога: проводітвиведеніе із запою на дому (м.Харків та Харківська область), з використанням сучасних лікувальних технологій придушення навязчівоговлеченія до вживання алкоголю.
image
Біохімічна лабораторія: моніторинг клініко-лабор аторних показників крові та сечі
image
Кабінет функціональної діагностики: дослідження серцево-судинної системи
image
Кабінет психологічної терапії: курс психокорекції при душевних проблемах, станах депресії, психічної втоми, нервового перенапруження, перевтоми, стрес-афекту.
image
Курси для медичних працівників: проблеми організації передрейсових оглядів водіїв транспорту.
image
Кабінет передрейсових оглядів водіїв: щозмінний передрейсовий медичний огляд проводиться для водіїв транспортних засобів перед їх виїздом у рейс (згідно чинного законодавства).
image
Курси для водіїв: навчання навичкам надання першої домедичної допомоги постраждалим в ДТП.
image
Психофізіологічна експертиза: обстеження працівників, зайнятих виконанням робіт підвищеної небезпеки.
НАШІ ІНІЦІАТИВИ
Медичний центр «Авіценна» протягом багатьох років бере участь в благодійних програмах людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. В силу своїх можливостей ми намагаємося бути корисними і допомогти там, де це особливо необхідно. Нами виявляється індивідуальна медична допомога воїнам в зоні АТО, пораненими їх сім'ям, людям, які постраждали в результаті збройних конфліктів на сході України, ми проводимо ефективну співпрацю з волонтерськими організаціями.
Ми не забуваємо про допомогу соціально-незахищеним категоріям населення, інвалідам.
Замовте дзвінок
  ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ
  ««Авіценна» (Харків) - це одна з перших приватних наркологічних клінік в Україні. Наркологічний центр «Авіценна» підтримує постійні наукові і творчі контакти зі своїми колегами з усіх регіонів України, постійно розширює географію свого співробітництва з провідними державними і комерційними наркологічні установами України.
  Співробітники наркологічного центру «Авіценна» у співпраці та під керівництвом кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти з 2013 року по теперішній час накопичили великий досвід нейронаукового співробітництва у формі участі у щорічних конгресах Європейської психіатричної асоціації, публікацій в Європейському журналі психіатрії (індексований в наукометричній базі Scopus), цифровому фліпбуці конгресів, на веб-сайті, в програмах конгресів.

  Головною метою нашої сумісної з кафедрою наркології участі у конгресах ЕРА є публікація результатів винахідницької діяльності в галузі аддиктології, а саме тих інноваційних наукових розробок, які завершилися одержанням патентів України. Так, у останніх 27, 28, та 29-му конгресі ЕРА наші дослідження були представлені 15 науковими публікаціями з актуальних питань сучасної аддиктології, виконаних на основі патентів іноваційного рівня. Висвітлення цих результатів на міжнародному рівні буде сприяти поліпшенню лікування осіб з різними формами патологічної залежності.
  У 2014 році за дорученням Міністерства охорони здоров’я і Міністерства освіти України видано перший Національний підручник «Наркологія» (під редакцією Сосіна І.К., Чуєва Ю, Ф.), який адресований лікарям наркологам і всім фахівцям, які виявляють інтерес до цієї дисципліни. Авторами підручника «Наркологія» стали наукові консультанти наркологічного центру «Авіценна» професор Сосін І.К. і доцент Чуєв Ю.Ф. Медичний центр «Авіценна» став спонсором по виданню першого в Україні посібника з спеціальності «Наркологія».
  У 2020 році вийшов у світ новий підручник «Клінічна наркологія: підручник безперервного професійного розвитку», за авторством Сосін І. К., Гончарова О. Ю., Мисько Г. М., Лісова Є.В., Бабенко Є.Ю., Чуєв Ю. Ф., за редакцією проф. В.Г. Марченко. Медичний центр «Авіценна» також виступив у ролі спонсора по виданню цього підручника.

  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть