нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

Лікування алкоголізму

image

Наш наркологічний центр надає як оперативну допомогу (виведення з запою), так і послідовне лікування для повного позбавлення від залежності (психологічні консультації, підшивка, кодування алкоголізму різними методами).

Лікування алкоголізму (Харків)

Потрібно розуміти, що лікування алкоголізму – складний і тривалий процес. Ми пропонуємо сучасні методи, які дозволять позбутися від алкогольної залежності і всіх її проявів (постійних, періодичних або епізодичних запоїв). Всі наші лікарі-наркологи мають вищу кваліфікацію і стаж роботи мінімум 15 років. Лікарі можуть надати допомогу з виведення з запою в будь-який час доби, далі ж рекомендуємо провести комплексне лікування для запобігання наступного зриву.

Залежність від алкоголю - справжнє горе, яке несподівано може увійти в будь-яку сім'ю. Якщо ви опинилися на нашому сайті, значить прийняли рішення позбутися від цієї недуги і допомогти хворому стати нормальною людиною. Все це реально, але потрібна підтримка, сила волі і реальна мета. Коли пацієнт починає усвідомлювати, що його запої створюють проблеми на роботі, в соціумі, а найголовніше в сім'ї, то він погоджується вдатися до допомоги фахівців, адже самостійно впоратися з недугою досить складно. Пройти курс лікування і отримати кваліфіковану допомогу можна анонімно, що важливо для багатьох пацієнтів.

У програму лікування алкогольної залежності входить проведення гіпнотичного кодування алкоголізму (Харків) з метою позбавлення від потягу до алкоголю на тривалі терміни абсолютної тверезості.

Рекомендовані етапи проведення лікування:

 1. Детоксикація (очищення) орзанізма. Для початку важливо очистити організм від токсинів, шлаків, метаболітів, які з’явилися в організмі через надмірне вживання алкоголю. На цьому етапі проводиться:
  – позбавлення від похмілля, відновлення повноцінної роботи життєво важливих функцій організму пацієнта з алкогольною залежністю;
  – усунення потягу до спиртних напоїв;
  – повна детоксикація організму;
  – усунення неприємних наслідків алкогольної залежності, а саме тремору рук, набряклості, психологічних розладів, головних болів, страхів, неспокою, депресії та інших.
 2. Психологічна стабілізація. У цей період з пацієнтом працюють психологи. Вплив фахівців дозволяє відмовитися від спиртного, нормалізувати психічний стан, поведінку людини, дозволяє взяти емоції під контроль. Людина повинна відчувати себе повноцінним, знайти рівновагу в житті і соціумі. На цьому етапі найважливіше – ваша підтримка, яка дозволить хворому відчути себе необхідною і важливою людиною. Курс лікування з фахівцями передбачає розробку подальшого підтримуючого лікування. Лікарі допоможуть знайти шляхи вирішення різних життєвих або сімейних проблем, нададуть рекомендації щодо подолання тієї чи іншої ситуації. В обов’язковому порядку фахівці підберуть сучасні антидепресанти, які допоможуть контролювати емоції, стабілізувати їх, нормалізувати поведінку, не допустити зриву лікування через виникнення негативних факторів або проблем, які викликають стрес.
 3. Блокуючий етап. Для закінчення лікування від алкогольної залежності проводиться спеціальна лікувальна процедура, яка дозволяє блокувати потяг до спиртних напоїв. Вона проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і під керівництвом лікаря. На цьому етапі людина отримує можливість повернутися в своє оточення здоровим, а далі все залежить від нього. Алкоголізм (Харків) можна вилікувати, якщо докласти чималих зусиль.
  На цьому етапі застосовуємо різні варіанти лікувального впливу: різні методи кодування алкоголізму (гіпноз, лазер, медикаменти), або мікрохірургічне втручання (підшивка медикаментів тривалої дії). Можуть використовуватися препарати імпортні чи вітчизняні, пролонгованої класу «Вівітрол», «дисульфирам», «Лідевін», «еспераль» на тривалі терміни відмови від спиртного, що дозволяє побороти алкогольну залежність остаточно і безповоротно.

Ви можете уточнити всі питання, що цікавлять вас, на першій зустрічі з лікарем. Перша консультація надається безкоштовно, тому варто використовувати свій шанс допомогти близькій людині впоратися з його недугою.

На лікування алкоголізму (Харків) ціна буде залежати від запропонованого лікарем наркологом варіанти кодування, який враховує психологічні та характерологічні особливості пацієнта, тривалість і тяжкість алкогольної залежності. Для отримання інформації щодо цін на конкретні процедури дивіться розділ «Ціни».

Часті питання про лікування алкоголізму
Які методи лікування використовуються в роботі?
Ми використовували майже різні методи лікування, хворий утримується від прийому алкоголю 1-2 роки, потім зривається і продовжує пити. Що Ви скажіть?
Яка вартість лікування?
Чи можна повністю вилікуватися від алкогольної залежності?
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть

  Наша компания предоставляет услуги по кодированию от алкоголизма в Харькове. Мы помогаем выйти из запоя и предлагаем последовательное лечение, целью которого является полное избавление от алкогольной зависимости.

  Лечение алкоголизма в Харькове

  Лечение алкогольной зависимости – процесс достаточно сложный и продолжительный. Наша компания предлагает современную методику лечения, после которого риск запоев (эпизодических, периодических и постоянных) будет сведен к нулю. 

  В компании работают квалифицированные наркологи, психиатры, психотерапевты и клинические психологи. Мы гарантируем анонимность: никто и никогда не узнает, что вы обращались к нам за помощью.

  Чем опасен алкоголизм

  Алкогольная зависимость – настоящая беда, от которой не застрахован никто. Если вы зашли на наш сайт, это наверняка означает, что в беде оказался кто-то из ваших близких, или вы сами. 

  Избавиться от пагубной зависимости можно, но для этого требуется железная воля и решимость отказаться от прежнего – нездорового – образа жизни. 

  Обычно к помощи специалистов пациент прибегает тогда, когда осознает, что его болезнь создает серьезные проблемы в обществе, на работе и в семье. 

  У нас вы можете получить такую помощь с сохранением анонимности. Программа лечения алкогольной зависимости включает в себя гипнотическое кодирование алкоголизма (Харьков). Главной задачей является полное избавление от влечение к спиртосодержащей продукции, и ведение в дальнейшем абсолютно трезвого образа жизни.

  Основные этапы лечения

  Этапы лечения алкогольной зависимости:

  • детоксикация (очистка организма). Сначала из организма выводятся метаболиты, шлаки. и токсины. На этом этапе врач избавляет пациента от похмелья и устраняет симптоматику алкогольной интоксикации;
  • психологическая стабилизация. На этом этапе с пациентом работают клинические психологи;
  • блокирующий этап. Проводятся процедуры, направленные на блокировку влечения к спиртосодержащей продукции. При этом используется гипнотерапия и медикаментозная терапия.

  Дополнительно специалисты работают с близкими больного: проводится лечение созависимости. На последнем этапе лечения пациент учится взаимодействовать с социумом.

  Первая консультация предоставляется бесплатно. Цена лечения алкоголизма в Харькове оговаривается в индивидуальном порядке.