нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

Позбавлення від тютюнопаління

image

Куріння – шкідлива звичка або залежність?

Тютюнова залежність – серйозна проблема, яка з часом призведе до суттєвих проблем зі здоров’ям. Якщо ви хочете допомогти близькій людині позбутися цієї залежності, то краще довіритися професіоналам і зробити це вчасно.
За офіційними даними в Україні курить 25% населення, причому палити починають від 12 років. З них третина курить понад 20 років (20% від кількості – жінки і 29% від кількості – старше 15 років. В Україні 20% школярів в 11-12 років вже курять, кожен день чоловік, який курить, вживає 18 сигарет на добу, жінки – 12. У середньому з 17 років люди починають курити постійно, тобто кожен день.
Вживання тютюнових виробів призводить до негативних наслідків для легких, важких форм захворювань, також куріння призводить до захворювань серцево-судинної системи, гіпертонії, слабкості і млявості, інфаркту міокарда, раку і т.д.

Як позбутися від тютюнопаління?


Лікування тютюнопаління (Харків) проводиться індивідуально, з урахуванням стану здоров'я та стадії захворювання. Якщо ви вчасно почнете лікування, то завдасте мінімальної шкоди своєму організму, зможете відновити його роботу.
1 етап - допомога психолога
2 етап - рефлексотерапія тютюнопаління
3 етап - блокування тяги до паління за допомогою методів лазеротерапії

Стадії формування нікотинової залежності

Вище розглянуті основні наслідки куріння, які дозволяють виділити стадії формування залежності і протікання хвороби:
Початок захворювання: вживання нікотину повторюється систематично, причому поступово кількість сигарет на добу зростає. З кожним днем ​​все частіше з’являється відчуття, що сигарета додає сил, призводить до поліпшення настрою, дозволяє відчувати себе комфортно.
Так людина відчуватиме себе від 3 до 5 років, а далі вже зіткнетеся з наслідками цієї шкідливої ​​звички.
Хронічне протікання захворювання: на цій стадії вже стабільно викурюються 20-30 сигарет на добу. Як тільки змінюються обставини, виникає стрес, дискомфорт, машинально курець тягнеться за сигаретою, після навантаження фізичної або інтелектуальної ситуація повторюється, аналогічне прагнення виникає при появі знайомого і т.д. На цьому етапі можна вже сміливо говорити про формування стійкої залежності від нікотину і прояві симптомів захворювання. Вранці курець починає кашляти, з’являється дискомфорт в області серця, підвищується артеріальний тиск, печія, нудота, дискомфорт, депресія, безсоння, людина стає дратівливою, не може виконувати функціональні обов’язки по роботі, постійно хочеться курити, навіть в нічний час.
Хронічна стадія може тривати від 5 до 15 років, причому тривалість залежить від багатьох чинників і індивідуальних особливостей організму.
Остання стадія: куріння ніколи не припиняється, сигарета змінюється іншою сигаретою, можна сказати, що людина навіть вночі не випускає сигарету з рук. Вже стає неважливим, які самі сигарети, від куріння вже не надходить насолода, не виникає відчуття комфорту. З’являється дискомфорт, відчуття тяжкості в голові, вона болить, втрачається апетит, починаються проблеми з пам’яттю, знижується працездатність. Такі люди постійно роздратовані, мляві і нездатні вирішувати будь-які проблеми.
Людина стає нервовим і все частіше проявляються психічні розлади. З’являється постійний кашель, прояви хронічного бронхіту і виникають проблеми з кишечником, шлунком, серцем, нервовою системою. Шкіра і слизові поверхні організму курця набувають специфічний жовтий колір.
Розглянуті стадії протікають відповідно до індивідуальних особливостей організму і залежать від багатьох факторів – наскільки рано почав курити, який сорт і вид сигарет вживала людина, вік курця, стать, особливості організму, переносимість нікотину курцем.

Часті питання про лікування тютюнопаління
Які методи використовуєте для лікування тютюнопаління?
Хочу кинути палити. Що робити?
Яка вартість лікування?
Яка гарантія від проведеного лікування?
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть

  Курение – вредная привычка или зависимость?

  Табачная зависимость – серьезная проблема, которая со временем приведет к существенным проблемам со здоровьем. Если вы хотите помочь близкому человеку избавиться от этой зависимости, то лучше довериться профессионалам и сделать это вовремя.

  По официальным данным в Украине курит 25 % населения, причем курить начинают от 12 лет. Из них треть курит более 20 лет (20% от количества – женщины и 29% от количества – старше 15 лет. В Украине 20 % школьников в 11–12 лет уже курят, каждый день мужчина, который курит, употребляет 18 сигарет в сутки, женщины – 12. В среднем с 17 лет люди начинают курить постоянно, т.е. каждый день.

  Употребление табачных изделий приводит к негативным последствиям для легких, тяжелых форм заболеваний, также курение приводит к заболеваниям сердечнососудистой системы, гипертонии, слабости и вялости, инфаркту миокарда, раку и т.д.

  Как избавться от табакокурения?

  Лечение табакокурения (Харьков) проводится индивидуально, с учетом состояния здоровья и стадии заболевания. Если вы вовремя начнете лечение, то нанесете минимальный вред своему организму, сможете восстановить его работу.

  1 этап – помощь психолога
  2 этап – рефлексотерапия табакокурения
  3 этап – блокирование тяги к курению с помощью методов лазеротерапии

  Стадии формирования никотиновой зависимости

       Выше рассмотрены основные последствия курения, которые позволяют выделить стадии формирования зависимости и протекания болезни:
  Начало заболевания: употребление никотина повторяется систематически, причем постепенно количество сигарет в сутки растет. С каждым днем все чаще появляется чувство, что сигарета придает сил, приводит к улучшению настроения, позволяет чувствовать себя комфортно.
  Так человек будет чувствовать себя от 3 до 5 лет, а далее уже столкнетесь с последствиями этой вредной привычки.
  Хроническое протекание заболевания: на этой стадии уже стабильно выкуриваются 20-30 сигарет в сутки. Как только меняются обстоятельства, возникает стресс, дискомфорт, машинально курильщик тянется за сигаретой, после нагрузки физической или интеллектуальной ситуация повторяется, аналогичное рвение возникает при появлении знакомого и т.д. На этом этапе можно уже смело говорить о формировании устойчивой зависимости от никотина и проявлении симптомов заболевания. Утром курильщик начинает кашлять, появляется дискомфорт в области сердца, повышается артериальное давление, изжога, тошнота, дискомфорт, депрессия, бессонница, человек становится раздражительным, не может выполнять функциональные обязанности по работе, постоянно хочется курить, даже в ночное время.
  Хроническая стадия может продолжаться от 5 до 15 лет, причем длительность зависит от многих факторов и индивидуальных особенностей организма.
  Последняя стадия: курение никогда не прекращается, сигарета сменяется другой сигаретой, можно сказать, что человек даже ночью не выпускает сигарету из рук. Уже становится неважным вид сигарет, от курения уже не получается наслаждение, не появляется чувство комфорта. Появляется дискомфорт, чувство тяжести в голове, она болит, теряется аппетит, начинаются проблемы с памятью, снижается работоспособность. Такие люди постоянно раздраженные, вялые и неспособные решать какие-либо проблемы.
  Человек становится нервным и все чаще проявляются психические расстройства. Появляется постоянный кашель, проявления хронического бронхита и возникают проблемы с кишечником, желудком, сердцем, нервной системой. Кожа и слизистые поверхности организма курильщика приобретают специфический желтый цвет.
  Рассмотренные стадии протекают в соответствии с индивидуальными особенностями организма и зависят от многих факторов — насколько рано начал курить, какой сорт и вид сигарет употреблял человек, возраст курильщика, пол, особенности организма, переносимость никотина курильщиком.