нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

Лікування наркозалежності

image

У нашому наркологічному центрі ви можете отримати допомогу в діагностиці та комплексному лікуванні наркоманії (Харків) з використанням сучасних методів очищення організму пацієнта, відновлення за допомогою сучасних препаратів, психофармакологічної допомоги, корекції поведінки, реабілітації в спеціальних умовах (ізоляції), терапевтичного блокування.

Лікування наркоманії в Харкові проводиться фахівцями з урахуванням індивідуальних особливостей організму і тяжкості захворювання. Якщо ви прагнете допомогти своїм близьким повернутися до реального і нормального життя, виправити помилки, і не дозволити витрачати своє життя і здоров’я, то варто довіритися професіоналам і змусити пацієнта пройти курс лікування.

Курс лікування залежності від наркотиків:
1 етап - передбачає всебічне очищення організму від токсинів і шкідливих речовин із застосуванням сучасних методів і препаратів;
2 етап - допомога психотерапевта і психолога;
3 етап - курс реабілітації;
4 етап - використання сучасних препаратів пролонгованої дії для блокування залежності і тривалої відмови від прийому наркотичних препаратів.

Чому родичам важливо знати ознаки діагностики наркоманії?

Проблема наркоманії давно вважається однією з найстрашніших бід в сім’ї. Якщо у вас є підстави підозрювати своїх близьких в подібній залежності, або ви зіткнулися з проблемою, то варто негайно звернутися за допомогою до професійних наркологів. У нашому центрі вам розкажуть про ознаки вживання наркотичних препаратів і допоможуть діагностувати проблему. Детальніше читайте в розділі «Корисна інформація». Несвоєчасне надання допомоги хворому може привести до психічних порушень, непоправних проблем зі здоров’ям і фатальних наслідків.

Наші фахівці допоможуть ефективно позбутися від залежності за допомогою сучасних методів лікування.

Непомітна проблема з тяжкими наслідками

Через вживання наркотичних препаратів і речовин досить швидко і незримо виробляється залежність, яка змушує кожен день продовжувати прийом препарату і надавати організму допінг. Якщо пацієнт не знайде чергову порцію препарату і не введе його вранці, то з’являється нервове напруження, дратівливість і агресія, ні навчання, ні робота, ні діти не цікавлять людину, і відходять на задній план. Оскільки виникають постійні прогули, знижується працездатність, то нерідкі випадки виключення з навчальних закладів, виконувати робочі завдання також виходить украй рідко, оскільки людина неуважна, що призводить до звільнення, конфлікти в родині роблять атмосферу дедалі напруженішою, оскільки залежна людина не просто провокує конфлікти, але і краде, щоб отримати чергову дозу.

Не рідко наркозалежні переконують себе в тому, що завтра все стане набагато простіше, і він без проблем зможе відмовитися від цієї згубної залежності. Наркотична залежність погіршує психічний стан хворого, призводить до проблем зі сном, депресії, можуть виникати болі в спині, суглобах, в м’язах, що приводить до введення чергової дози, щоб позбутися від цих важких симптомів.

Наркозалежні поступово деградують і забувають моральні принципи, забувають про духовні цінності, які в них закладали роками і генетично, така залежність для організму є непоправною шкодою, провокує туберкульоз, ВІЛ-інфікування, СНІД, хвороби печінки в складних формах.

Залежність від наркотичних засобів: класифікація

Часті питання про лікування наркозалежності
Чи є психологічні проблеми причиною наркозалежності?
Що робити, якщо потрапив в компанію, де вживають наркотики?
Яка вартість лікування?
Які наслідки можуть бути від вживання наркотиків?
Як убезпечити себе від проблем з наркотиками?
Чому людина починає вживати наркотики?
Чому саме підлітки і молоді люди найчастіше стають наркозалежними?
Чи можлива госпіталізація без згоди?
Наркоманом може стати будь-яка людина або це залежить від того, якою є людина?
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть

  Фахівці виділяють різні види наркотичної залежності, які вимагають специфічного підходу в лікуванні:

  • Опійна залежність.
  • ефедронова залежність.
  • Залежність від кодеїно-вмістних препаратів.
  • Залежність від знеболювальних.
  • Залежність від заспокійливих і снодійних.
  • Залежність від препарату «Баклофен».
  • Залежність від препарату «Лірика».
  • Залежність від препарату «Тропікамід».
  • Залежність від антипаркинсонических засобів.
  • Лікування наркоманії в Харкові здійснює наркологічний центр «Авіценна» – ми допоможемо врятувати ваших родичів.
  • Вартість курсу лікування і окремих процедур дивіться в розділі “Ціни”.