нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

Виведення із запою на дому

image

Виведення із запою на дому (Харків) – ситуація, яку варто довірити професіоналам. Спочатку залежність від спиртного не здається чимось страшним і незворотнім. Поступово приходить усвідомлення того, що це проблема, з якою необхідно боротися. Якщо ви хочете допомогти своїй близькій людині, то в ваших руках направить його по професійну допомогу. Так хворий отримає шанс повернутися до щасливого і здорового життя!

Вивести людину із запою в домашніх умовах можна, але це варто того, тільки в випадках короткострокових запоїв (2-3 дні) і незначною формою залежності. Якщо запій триває більше, то найчастіше пропонують госпіталізацію на добу і більше. Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання і стану організму. Виведення запою на дому можливо в деяких виняткових випадках, але не дає гарантію повного позбавлення від хвороби. Якщо вам не байдужий пацієнт, то варто надати йому підтримку і підвести до необхідності пройти комплексне лікування і скористатися допомогою фахівців. Для даної мети пропонуємо розглянути варіант лікування до приватної лікарні, чи поліклініці.

Комплексний підхід до лікування дозволяє швидко і ефективно купірувати запій, позбутися залежності від спиртних напоїв, позбутися тяги до алкоголю. Це тільки початок одужання. Далі буде потрібна консультація фахівців, щоб запобігти рецидивам і остаточно позбутися від цієї проблеми.

Виклик нарколога до дому. Як працюють професіонали?

Наші фахівці мають досвід надання екстреної допомоги, цілодобово готові прийти на допомогу, і допомогти у виведенні із запою в Харкові, або області. Якщо виникне необхідність і тяжкість випадку зажадає термінового втручання професіоналів, лікарі оформлять госпіталізацію в наш наркологічний центр, де фахівці проведуть ретельне очищення організму і відновлять функції організму, життєво важливих органів. Ізоляція в клініці дозволяє позбавити пацієнта від спокус, і можливості погіршити свій стан, і знову прийняти чергову дозу алкоголю. Дана обставина припиняє можливості алкоголізації, в наслідок чого тверезість настає через 12-16 годин, що допомагає далі ефективно надавати допомогу і запобігати рецидив. Виведення із запою (Харків) вимагає кваліфікованої допомоги, оскільки особливо важкі форми запою можуть привести до небажаних, і необоротних наслідків для здоров’я людини. Довіртеся професіоналам, щоб повернути близьку вам людину до нормального життя.
Відповідно до законодавства надати допомогу в разі запою має право тільки лікар з сертифікатом нарколога та спеціальної ліцензією. Наші фахівці мають всі необхідні дозволи, документи, досвід в наданні невідкладної допомоги пацієнтам в складних станах сп’яніння, пройшли спеціалізовану підготовку наркологів і мають відповідні сертифікати.
Наші лікарі-наркологи використовують сучасні методи купірування запоїв, знають всі лікувальні стандарти і правила медикаментозної допомоги хворому.

Для купірування запою проводять:

 1. чистку організму від шкідливих токсинів і інших речовин;
 2. заходи для усунення безсоння;
 3. усунення страхів, депресії
 4. усунення потягу до спиртних напоїв.

Щоб якісно вирішити поставлені завдання використовують сучасні препарати вітчизняного та зарубіжного виробництва, і сучасні технології, такі як лазер, ультразвук, фізіотерапія, інші. Виведення із запою на дому (Харків) є першим кроком до стабілізації стану хворого, та дозволяє планувати подальші лікувальні дії.

Часті питання про виведення з запою на дому
Які методи лікування використовуються в роботі?
Ми використовували майже різні методи лікування, хворий утримується від прийому алкоголю 1-2 роки, потім зривається і продовжує пити. Що Ви скажите?
Що робити родичам при запої у близької людини?
Яка вартість лікування?
Чи можна повністю вилікуватися від алкогольної залежності?
Які ускладнення запою?
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть

  Выведение из запоя (Харьков) – ситуация, которую стоит доверить профессионалам. Изначально зависимость от спиртного не кажется чем-то страшным и необратимым. Постепенно приходит осознание того, что это проблема, с которой необходимо бороться. Если вы хотите помочь своему близкому человеку, то в ваших руках направить его за профессиональной помощью. Так он получит шанс вернуться к счастливой и здоровой жизни!

  Вывести человека из запоя в домашних условиях можно, но это стоит того только в случаях краткосрочных запоев (2-3 дня) и незначительной зависимости. Если запой длится больше, то чаще всего предлагают госпитализацию на сутки и более. Длительность лечения зависит от тяжести заболевания и состояния организма. Выведение запоя на дому возможно в некоторых исключительных случаях, но не дает гарантию полного избавления от болезни. Если вам не безразличен пациент, то стоит оказать ему поддержку и подвести к необходимости пройти комплексное лечение и воспользоваться помощью специалистов. Для данной цели предлагает рассмотреть вариант лечения к частной больнице или поликлинике.
  Комплексный подход к лечению позволяет быстро и эффективно купировать запой, избавиться от зависимости от спиртных напитков, избавиться от тяги к алкоголю. Это только начало выздоровления. Далее потребуется консультация специалистов, чтобы предотвратить рецидивы и окончательно избавиться от этой проблемы.

  Нарколог на дом. Как работают профессионалы?

  Наши специалисты имеют опыт оказания экстренной помощи, круглые сутки готовы прийти на помощь и помочь в выведении из запоя в Харькове или области. Если возникнет необходимость и тяжесть случая потребует срочного вмешательства профессионалов врачи оформят госпитализацию в наш реабилитационный центр, где специалисты проведут тщательную очистку организма и восстановят функции организма, жизненно важных органов. Изоляция в клинике позволяет избавить пациента от соблазнов и возможности ухудшить свое состояние и опять принять очередную дозу, из-за этого резко прекращает поступать в организм спиртное и трезвость наступает через 12-16 часов, что помогает далее эффективно оказывать помощь и предотвращать рецидив. Выведение из запоя (Харьков) требует квалифицированной помощи, поскольку особо тяжелые формы могут привести к нежелательным и необратимым последствиям для здоровья человека. Доверьтесь профессионалам, чтобы вернуть близкого вам человека к нормальной жизни.

  В соответствии с законодательством оказать помощь в случае запоя имеет право только врач с сертификатом нарколога и специальной лицензией. Наши специалисты имеют все необходимые разрешения, документы, опыт в оказании неотложной помощи пациентам в сложных состояниях опьянения, прошли специализированную подготовку наркологов и имеют соответствующие сертификаты.
  Наши врачи-наркологи используют современные методы купирования запоев, знают все нормы и правила медикаментозной помощи больному.

  Для купирования запоя проводят:

  • очистку организма от вредных токсинов и прочих веществ;
  • мероприятия для устранения бессонницы;
  • устранение страхов, депрессии;
  • устранение влечения к спиртным напиткам.

  Чтобы качественно решить поставленные задачи используют современные препараты отечественного и зарубежного производства и современные технологии, такие как лазер, ультразвук, физиотерапия, прочие. Выведение из запоя на дому (Харьков) значительно ограничивает возможности специалиста.