нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

Виведення із запою на дому

image

Виведення із запою (Харків) – ситуація, яку варто довірити професіоналам. Спочатку залежність від спиртного не здається чимось страшним і незворотнім. Поступово приходить усвідомлення того, що це проблема, з якою необхідно боротися. Якщо ви хочете допомогти своїй близькій людині, то в ваших руках направить його по професійну допомогу. Так ось отримає шанс повернутися до щасливого і здорового життя!

Вивести людину із запою в домашніх умовах можна, але це варто того тільки в випадках короткострокових запоїв (2-3 дні) і незначною залежності. Якщо запій триває більше, то найчастіше пропонують госпіталізацію на добу і більше. Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання і стану організму. Виведення запою на дому можливо в деяких виняткових випадках, але не дає гарантію повного позбавлення від хвороби. Якщо вам не байдужий пацієнт, то варто надати йому підтримку і підвести до необхідності пройти комплексне лікування і скористатися допомогою фахівців. Для даної мети пропонує розглянути варіант лікування до приватної лікарні чи поліклініці.

Комплексний підхід до лікування дозволяє швидко і ефективно купірувати запій, позбутися залежності від спиртних напоїв, позбутися тяги до алкоголю. Це тільки початок одужання. Далі буде потрібно консультація фахівців, щоб запобігти рецидивам і остаточно позбутися від цієї проблеми

Виклик нарколога до дому. Як працюють професіонали?

Наші фахівці мають досвід надання екстреної допомоги, цілодобово готові прийти на допомогу і допомогти у виведенні із запою в Харкові або області. Якщо виникне необхідність і тяжкість випадку зажадає термінового втручання професіоналів лікарі оформлять госпіталізацію в наш реабілітаційний центр, де фахівці проведуть ретельне очищення організму і відновлять функції організму, життєво важливих органів. Ізоляція в клініці дозволяє позбавити пацієнта від спокус і можливості погіршити свій стан і знову прийняти чергову дозу, через це різко припиняє надходити в організм спиртне і тверезість настає через 12-16 годин, що допомагає далі ефективно надавати допомогу і запобігати рецидив. Виведення із запою (Харків) вимагає кваліфікованої допомоги, оскільки особливо важкі форми можуть привести до небажаних і необоротних наслідків для здоров’я людини. Довіртеся професіоналам, щоб повернути близької вам людини до нормального життя.

Відповідно до законодавства надати допомогу в разі запою має право тільки лікар з сертифікатом нарколога та спеціальної ліцензією. Наші фахівці мають всі необхідні дозволи, документи, досвід в наданні невідкладної допомоги пацієнтам в складних станах сп’яніння, пройшли спеціалізовану підготовку наркологів і мають відповідні сертифікати.
Наші лікарі-наркологи використовують сучасні методи купірування запоїв, знають всі норми і правила медикаментозної допомоги хворому.

Для купірування запою проводять:

 • чистку організму від шкідливих токсинів і інших речовин;
 • заходи для усунення безсоння;
 • усунення страхів, депресії;
 • усунення потягу до спиртних напоїв.

Щоб якісно вирішити поставлені завдання використовують сучасні препарати вітчизняного та зарубіжного виробництва і сучасні технології, такі як лазер, ультразвук, фізіотерапія, інші. Виведення із запою на дому (Харків) значно обмежує можливості фахівця.

Часті питання про виведення з запою на дому
Які методи лікування використовуються в роботі?
Ми використовували майже різні методи лікування, хворий утримується від прийому алкоголю 1-2 роки, потім зривається і продовжує пити. Що Ви скажіть?
Що робити родичам при запої у близької людини?
Яка вартість лікування?
Чи можна повністю вилікуватися від алкогольної залежності?
Які ускладнення запою?
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть