нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНОСТІ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА

image
Наркологічний диспансер «Авіценна» організований в листопаді 1991 року. Має багаторічні традиції надання медичної допомоги хворим з різноплановими проблемами залежності (алкогольна, пивна, наркотична, тютюнова, ігрова та ін.). Диспансер «Авіценна» є клінічною базою Харківської медичної академії післядипломної освіти. Організація роботи центру проводиться відповідно до вимог Ліцензійних умов Міністерства охорони здоров'я України. Наркологічний диспансер «Авіценна» має акредитаційний сертифікат першої категорії МОЗ України. В сучасних і комфортабельних кабінетах і палатах наркоцентру виявляється весь спектр інноваційних медичних послуг.
Структура диспансеру охоплює всі ланки сучасної наркологічної допомоги:
Поліклінічне відділення проводить:
Гіпнотичне кодування, лазерне блокування, введення сучасних ін'єкційних коректорів з метою нейтралізації алкогольної залежності, імплантація (підшивка) пролонгованої класу «Вівітрол», «Еспераль», «Лідевін», «Дісульфірам» на тривалі терміни режиму тверезості. Курс психокорекції при душевних проблемах, станах депресії, психічної втоми, нервового перенапруження, перевтоми, стрес-афекту. Профілактичну допомогу «важким» підліткам (ігрова залежність, азартні ігри, Інтернет-залежність, зловживання пивом і слабоалкогольними напоями).
Кабінет функціональної діагностики:
дослідження серцево-судинної системи
Стаціонарне відділення проводить:
госпіталізацію хворих з важкими формами алкогольної і наркотичної залежності в приватну лікарню на короткострокові (2-3 дні) і тривалі терміни інтенсивної детоксикації; Швидка допомога проводить: виведення з запою на дому (м.Харків та Харківська область), з використанням сучасних лікувальних технологій придушення нав'язливого потягу до вживання алкоголю.
Біохімічна лабораторія проводить:
моніторинг біохімічних показників крові.
Кабінет психологічної терапії:
курс психокорекції при душевних проблемах, станах депресії, психічної втоми, нервового перенапруження, перевтоми, стрес-афекту.
Крім того, проводимо курси для медичних працівників щодо організації передрейсових оглядів водіїв транспорту, психофізіологічну експертизу працівників, зайнятих виконанням робіт підвищеної небезпеки, навчання водіїв навичкам надання домедичної допомоги постраждалим в ДТП. Співробітники наркологічного диспансеру «Авіценна»: 6 лікарів наркологів вищої категорії; консультанти: лікар терапевт вищої категорії, лікар невролог вищої категорії, лікар оториноларинголог вищої категорії, лікар лаборант вищої категорії; 4 медичні сестри вищої категорії.
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть