нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

Лікування ігроманії

image

Потяг до азартних ігор – поширена проблема, з якою впоратися самотужки практично нереально. Якщо хочете допомогти близькій або рідній людині впоратися з ігроманією і зберегти сімейний комфорт – варто звернутися за допомогою до професіоналів.

Ігроманію фахівці називають специфічний розлад психіки, яке призводить до нестандартного, аномального способу життя.
Основна мета ігрової залежності: отримати патологічну насолоду, задоволення, свого роду кайф, поліпшити настрій, знайти нереальні способи задоволення, відправитися в вигаданий світ і сховатися від реальних проблем.

Можна виділити таку класифікацію ігрових залежностей:

 • тяга до азартних розваг та ігор або гемблінг;
 • тяга до комп’ютерних ігор;
 • залежність від Інтернету.
Лікування ігроманії (Харків) передбачає кілька етапів допомоги пацієнтам: Якщо поруч з вами знаходиться залежна людина, то вона потребує вашої допомоги, підтримки, щоб налагодити своє життя і позбутися від нездорової тяги. Допоможіть своїй близькій людині змінити своє сьогодення і майбутнє на краще. 1 етап - психологічна допомога і корекція поведінки; 2 етап - допомога препаратами, призначення лікування та підтримки стабільного емоційного та поведінкового стану; 3 етап - забезпечення стабільного поліпшення стану.

Як проявляється ігроманія?

Поява постійної тяги до гри, азарту виражається в прагненні взяти участь в партії, грі за всяку ціну, без урахування розумним перешкод і аргументів. З’являються нездорові думки щодо гри, мрії про прибуток, яка чекає в обов’язковому порядку, з’являється відчуття 100% ймовірності перемоги і віра у власну геніальність, передчуття гри, куражу, азарту, маячній думці про те, що все під контролем. Якщо з’явився азарт в грі, то зупинитися стає все складніше в будь-якому випадку: виграли, програли – без різниці.
Якщо вчасно не допомогти впоратися із залежністю – з’являється відчуття соціальної незначущості, ущербності, що підтверджується фінансовими проблемами, проблемами з роботою, постійними конфліктами в сім’ї і кримінальними діями. Особистість починає деградувати, коло інтересів стає все менше, поступово звужується, виключно до тематики улюблених ігор. У такому випадку лікування ігроманії потрібно довірити професіоналам і можливо навіть проводити в умовах лікарні.

Симптоми ігроманії: коли варто йти по допомогу?

Лікування ігроманії варто почати за умови наявності хоча б п’яти пунктів з представлених нижче:

 • Захопленість грою, постійний пошук засобів для її продовження.
 • Зростання ставок не зупиняє гравця, і гра триває, оскільки вона дає відчути азарт.
 • Періодично намагається знизити кількість ігор, контролювати себе і поступово припинити грати.
 • При відмові від гри або зниження кількості уваги іграм стає тривожним, дратівливим, не може впоратися зі своїми емоціями.
 • Намагається в грі піти від реальних переживань, проблем, забути про страхи і турботи.
 • Повернення до гри для відіграшу, оскільки відчуття програшу не дає спокою, і змушує повернутися до гри знову.
 • Постійна брехня і відсутність усвідомлення власної залежності.
 • Дозволив собі обманювати близьких, батьків, тощо, зшахраювати, вкрасти, таємно взяти що-небудь, щоб отримати гроші і поставити їх на гру.
 • Не звертає уваги на можливість розриву зв’язків з близькими людьми, втрати роботи, відрахування з навчання, тощо. Людина готова відмовитися від кар’єри, перспектив в майбутньому.
 • Не готовий відповідати за відсутність грошей в результаті програшу і перекладає провину, пошуки вирішення проблеми на інших.
Часті питання про ігроманію
Як лікувати комп'ютерну залежність?
Які методи лікування використовуються в роботі?
Що таке ігроманія?
Яка гарантія від проведеного лікування?
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть