нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

ЗАГАЛЬНІ МІФИ ПРО АЛКОГОЛЬ І COVID-19

image
 • Мiф: Вживання алкоголю сприяє знищенню вірусу, що викликає COVID-19.

Правда:
Вживання алкоголю не сприяє знищенню вірусу. Вживання алкоголю навпаки може збільшити ризик для здоров’я, якщо людина заражається вірусом. Спирт (в концентрації не менше 60%) може бути ефективно використаний для дезінфекції шкірних покривів, але він не має дезінфікуючу дію при вживанні всередину.

 

 • Мiф:  При вживанні міцних алкогольних напоїв знищуються вірусні частинки, що містяться у вдихуваному повітрі.

Правда: 
Вживання алкоголю не сприяє знищенню вірусних частинок, що містяться в повітрі, що вдихається, не забезпечує дезінфекцію порожнини рота і глотки і ні в якій мірі не є способом захисту від вірусу.

 

 • Мiф:  Вживання алкоголю (у вигляді пива, вина, дистильованого спирту або спиртових настоянок на травах) зміцнює імунну систему людини і підвищує стійкість організму до вірусу.

Правда:  Вживання алкоголю має руйнівний вплив на вашу імунну систему, не зміцнює імунітет і не підвищує стійкість організму до вірусу.

Головне, про що потрібно пам'ятати:

Вживання алкоголю ні в якій мірі не захищає від інфікування COVID-19 і не може попередити захворювання COVID-19
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть