нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

МЕДИЧНИЙ КАННАБІС ВИКЛЮЧИЛИ ЗІ СПИСКУ НЕБЕЗПЕЧНИХ НАРКОТИКІВ В СВІТІ

image

Медичний каннабіс виключили зі списку небезпечних наркотиків в світі. Таке рішення було прийнято Комісією з наркотичних засобів, в яку входять 53 держави. США, європейські та деякі інші країни підтримали цю пропозицію, а Китай, Єгипет, Нігерія, Пакистан і Росія виступили проти.
Україна утрималася від Голосування. За словами експертів виключення канабісу серед найнебезпечніших наркотиків ніяк не вплине на ослаблення міжнародного контролю в сфері наркотичних засобів. Легалізація медичного канабісу не означає, що дане наркотичний засіб буде перебувати у вільному доступі і кожен громадянин в будь-який час може вжити його не по призначення. В першу чергу легалізація канабісу – це можливість створювати безпечні та зручні форми ліків, а також на державному рівні контролювати цей процес.

Міжнародний контроль у сфері наркотичних засобів

Нагадуємо, що з 1961 року канабіс був у списку небезпечних наркотиків, що викликають стабільну залежність. По суті, цей наркотичний засіб дорівнював за своїми властивостями до героїну. Довгий час багато прихильників канабісу вважали, що використання даного засобу в медичних цілях допоможе зменшити страждання хворих людей. Легалізація канабісу є символічною перемогою для прихильників зміни політики щодо наркотиків, які заявляють, що міжнародне право застаріло.
Представник країн, які проголосували за легалізацію, сподіваються на те, що зміни в міжнародному законодавстві дозволять хворим пацієнтам отримати доступ до лікування, в тому числі і паліативному.
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть