нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

ЩОРІЧНИЙ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

image

Представники Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй з ВІЛ / СНІД закликають уряд України звернути особливу увагу на потреби ВІЛ-позитивних громадян. Боротьба з новою Коронавірусних інфекцією, безумовно, є однією з найбільш важливих проблем людства сьогодні. Однак, інвестиції на боротьбу з ВІЛ повинні бути не тільки активізовані, а й збільшені.
За розрахунками ООН через вплив пандемії може збільшитися кількість первинних випадків інфікування. За попередніми даними в Україні до 2022 року з’явиться від 123 000 до 293 000 нових носіїв ВІЛ та від 69 000 до 148 000 смертей від СНІДу.

Вплив пандемії коронавирусной інфекції на ВІЛ

Щорічно першого грудня у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом (World AIDS day). Україна не стала винятком. Цей день є одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я. Завдяки цій даті створюється можливість підвищення інформованості населення про проблеми захворювання. На сьогоднішній день Україна займає одне з перших місць серед країн європейського регіону за кількістю ВІЛ-позитивних осіб. За даними Міністерства охорони здоров'я України, на початок 2018 року в країні проживало 244 тис. ВІЛ-інфікованих. Тобто приблизно кожен сотий громадянин у віці від 15 до 49 років є носієм небезпечного захворювання. Так склалося, що святкування Дня боротьби зі СНІДом в цьому році збіглося зі світовою боротьбою проти пандемії коронавируса. За твердженням UNAIDS, саме ця обставина істотно ускладнює процес адаптації ВІЛ-позитивних людей до нормального життя.
Утруднений доступ до медикаментів, зниження рівня медичної опіки і програм підтримки інфікованих - все це лише малою частиною проблем, з якими зіткнулося населення країни.
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть