нагору
image
Харків, пров. Лопанський, 6
Показати на мапі
image
(067) 943 37 29 image
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «АВІЦЕННА» - 30 РОКІВ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ В ПРИВАТНІЙ МЕДИЦИНІ ХАРКОВА
Ми забезпечуємо максимальну безпеку пацієнтів клініки. 100% наших співробітників пройшли вакцинацію.

НАСЛІДКИ КУРІННЯ КАЛЬЯНУ

image

Про патогенні наслідки куріння кальяну пишеться чимало.
Куріння кальяну сприймається як таке, що не викликає звикання і менш шкідливо для здоров’я, на відміну від куріння сігарет. Проте, куріння кальяну викликає реальну шкоду пов’язану з впливом токсичних продуктів.

Інфекційний ризик, який виникає при палінні кальяну, обумовлений декількома факторами:

Зазвичай кальян використовують кілька людей. В місцях громадського користування один кальян може використовуватися десятками людей в день. Тепле, вологе середовище всередині кальяну створює умови для зростання і розмноження мікроорганізмів. Дослідження показує, що іноді всередині кальяну можна виявити більше 40 родів бактерій!
Часто в кальяних-барах не змінюють воду в кальяні для кожного сеансу куріння, а його специфічна форма виключає ретельне очищення всіх деталей.
З цих причин куріння кальяну створює реальну інфекційну небезпеку для користувачів.
Для виключення ризику зараження всі деталі для кальяну повинні ретельно очищатися. При цьому стандартів даної процедури поки не існує.
Будьте уважні до свого здоров'я!
Замовте дзвінок
  ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ
  image
  image
  Кирило Матвєєв
  Хочу порекомендувати клініку. Історія проста: зависав в автоматах, коли йшов на роботу, з роботи, коли просто виходив в магазин. Особливих грошей не зливав, тому не турбувався, а потім якось злив всю зарплату! Я і не зрозумів як так вийшло ... Та тільки прийняв рішення, що повинен побороти цю залежність. Спасибі доктору, завдяки йому я ці ігровухі стороною обходжу тепер
  image
  image
  Єгор Тушков
  Завдяки клініці зміг позбутися від ігрової залежності. Грав багато років, вірив що є виграшні традиції, вираховував дні і все-одно влазив у борги. Вирішив зав'язати коли вже дружина поставила ультиматум. Звичайно, це не супер дешево, але в порівнянні з тим скільки я просаджував на автоматах- це реально пил. Чи не граю вже 2 місяці-і все завдяки вам
  image
  image
  Мария Иванова
  Ми випадково дізналися про наркоцентр Авіценна. Чоловік вживав наркотики більше 5 років. Зараз у нас все в порядку. З'явився син Пашка, від якого чоловік просто без розуму. Дякуємо!
  image
  image
  Потехінскій Аркадій
  Привозив сюди батька лікуватися від алкоголізму. Це вже 3 клініка на нашій практиці і перша, де не сказали що все легко лікується за 1 день. Чесно кажучи їхали більше по інерції, тому що просто потрібно щось робити, але підхід вразив. Лікарі дійсно дуже докладно підходять до питання лікування. Батько навіть проходив курс лікування у психолога. В результаті вже скоро рік як не п'є. Навіть знайшов роботу охоронцем. Правда, не шукайте легких шляхів- з такими залежностями їх не буває. Якщо потрібен результат-тут вам допоможуть